Strona główna -> Zapraszamy na recital iluzjonistyczny

Gminny Ośrodek Kultury w Łaszczowie


Spektakl odbędzie sie 25 stycznia 2011 r. o godz. 1230 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Łaszczowie. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież.

Życiorys artystyczny Mistrza Łukasza Podymskiego

Łukasz podymski, ur. 23 września 1980 r., należy bez wątpienia do ścisłej czołówki polskich iluzjonistów młodego pokolenia. Jako zawodowy iluzjonista jest od 1997 r. członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów. Jest to prestiżowy klub, zrzeszony w Światowej Federacji Klubów Iluzjonistycznych.
W 2001 r. mistrz Łukasz został laureatem 3 miejsca na Międzynarodowym Kongresie Iluzjonistycznym w Łodzi w kategorii iluzja sceniczna.
W 2002 r. odniósł sukces na tymże samym kongresie, zdobywając drugą nagrodę w kategorii Close Up (mikroiluzja).
W 2001 r. nawiązał współpracę z Radiem Centrum w Kaliszu, odbywając w sezonie letnim szereg występów dla dzieci i młodzieży na terenie całego kraju (występy m.in. z kabaretem Koń Polski, Masztalscy, Z. Wodecki).
W swoim dorobku posiada kilka tysięcy recitali iluzjonistyczno-edukacyjnych w kraju i za granicą. Wierni młodzi, i nie tylko, widzowie chętnie zapraszają mistrza ponownie, pełni nadziei, że zdradzi im choć rąbek tajemnicy swej pięknej sztuki.
Edukowanie przez zabawę to dewiza, która przyświeca artyście, zapraszamy więc do teatru baśni.


Autor: Gminny Ośrodek Kultury

2018 Gminny Ośrodek Kultury w Łaszczowie