Strona główna -> Dni Łaszczowa 2015

 

Dni Łaszczowa

Galeria zdjęć z wydarzenia

27.06.2015r.

28.06.2015r.

29.06.2015r.Łaszczów się bawił 


Kilka tysięcy miejscowych i okolicznych bawiło się przez 3 dni podczas Dni Łaszczowa. Atrakcji muzycznych i sportowych nie brakowało. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 

 

W sobotę prezentowała się Orkiestra Dęta z Łaszczowa i gwiazda wieczoru zespół Happy End, który wykonał nieśmiertelny szlagier „Jak się masz kochanie". Do białego rana bawiono się pod chmurką z zespołem Baflo.
Niedzielne przedpołudnie przebiegało pod znakiem wydarzeń sportowych z okazji 5-lecia kobiecej drużyny Korony Łaszczów. Odbył się turniej orlików młodszych. W meczu oldbojów Korony Łaszczów i Huczwy Tyszowce lepsi okazali się goście, którzy wygrali 6:2. Na murawie spotkały się także zespoły jubilatek z drużyną Potok Sitno. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla kobiet z Łaszczowa. Tanecznie i tłoczno pod scena było w niedzielę. Zaprezentowały się Kapela Dobużecka, Kapela Krasnobrodzka, Czerwona Ruta z Ukrainy i kabaret Szara Eminencja z Werbkowic. W szalone rytmy wprowadził zespół MeGustar, śpiewając „Elo Melo". Na góralską nutę zagrały Jaworowe Skrzypce. Nie zawiódł zespół Soleo. Niedzielną imprezę zakończył pokaz teatru ognia Utopia i zabawa z zespołem Meffis. Dni Łaszczowa zakończyły w poniedziałek wieczorem poprawiny taneczne pod chmurką z zespołem Meffis.

„Kronika Tygodnia” była patronem medialnym imprezy.

 Autor: roh

2018 Gminny Ośrodek Kultury w Łaszczowie